Solaray Baby-Me-Now

Bedste pris
Stabil pris
130kr
200 krSPAR 35%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

Solaray Baby-Me-Now multivitamin er specielt udviklet til at støtte småbørns ernæringsbehov. Med en skånsom formel på 90 tabletter sikrer den en daglig dosis af essentielle vitaminer og mineraler, der bidrager til sund vækst og udvikling.

Solaray Baby-Me-Now koster lige nu 130 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 130 kr (16. april 2026) og 130 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 130 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Solaray Baby Me Now Multivitamin • 90 tab. DATOVARE 09/25
130 kr
+ 34 kr fragt
Total: 164 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Solaray Baby Me
139 kr
+ 39 kr fragt
Total: 178 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
Solaray Baby Me Now Multivitamin 90stk.
153 kr
+ 35 kr fragt
Total: 187 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Solaray Baby-Me-Now Multi-Vitamin
160 kr
+ fri fragt
Total: 160 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Baby Me Now multi vit/min. 90 tab Solaray
167 kr
+ 59 kr fragt
Total: 226 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Gravidtid.dk favicon
Gravidtid.dk
Solaray Baby-Me-Now. Multivitamin. 90 tabletter
200 kr
+ fri fragt
Total: 200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Baby-Me-Now 90 tabl.
200 kr
+ 39 kr fragt
Total: 239 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: God Pris