Solaray Baby-Me-Now

5.0 (1 anmeldelse)
Solaray Baby-Me-Now
Bedste pris
Stabil pris
209kr
300 krSPAR 30%
hos Helsegrossisten.dk
På lagerLaveste

Solaray Baby-Me-Now er et multivitamin-kosttilskud designet til kvinder, der planlægger graviditet, er gravide eller ammer. Produktet indeholder essentielle vitaminer og mineraler som folsyre, jern, calcium og zink, der støtter den gravides og ammendes behov. Dette tilskud bidrager til vævsvækst samt energi og reducerer træthed.

Solaray Baby-Me-Now koster lige nu 209 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (22. marts 2026) og 209 kr (22. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 209 kr hos Helsegrossisten.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Helsegrossisten.dk favicon
Helsegrossisten.dk
Solaray Baby Me Now Multivitamin 150 tab.
209 kr
+ 34 kr fragt
Total: 243 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Helsebixen.dk favicon
Helsebixen.dk
Solaray Baby-Me-Now Multi-Vitamin
217 kr
+ fri fragt
Total: 217 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ren-velvaereshop.dk favicon
Ren-velvaereshop.dk
241 kr
+ 35 kr fragt
Total: 275 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Økologisk-Supermarked favicon
Økologisk-Supermarked
Baby-Me-Now multi vit/min. 150 tab Solaray
264 kr
+ 59 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: Afsendes inden for 1-3 hverdage
Køb nu
Buump - graviditet, fødsel og barsel favicon
Buump - graviditet, fødsel og barsel
Solaray Baby Me
284 kr
+ 39 kr fragt
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Gravidtid.dk favicon
Gravidtid.dk
Solaray Baby-Me-Now. Multivitamin. 150 tabletter
300 kr
+ fri fragt
Total: 300 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Duft og Natur favicon
Duft og Natur
Baby-Me-Now 150 tabletter
300 kr
+ 39 kr fragt
Total: 339 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Solaray
Kategori: God Pris
aldersgruppe: Til babyer
form: Tablet
type: Vitaminer