Solamagic Eco+ Pro BTC

Bedste pris
Stabil pris
4.188kr
6.199 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Solamagic Eco+ Pro BTC er en smart terrassevarmer, der kan betjenes direkte fra din mobiltelefon via den gratis Heatlink app. Du kan justere varmen trinløst mellem 500W og 2000W, så du altid har den ønskede temperatur på terrassen. Terrassevarmeren kan monteres fast på væg eller i loft og opvarmer komfortabelt op til 17 kvm. Ideel til moderne, intelligente hjem.

Solamagic Eco+ Pro BTC koster lige nu 4.188 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 2,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 4.295 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.188 kr (09. maj 2026) og 4.295 kr (05. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.188 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Solamagic ECO+ PRO 2000 BTC, HP No-Glare, Hvid
4.188 kr
+ fri fragt
Total: 4.188 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid
4.295 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.334 kr
På lager
Leveringstid: 43-44 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart terrassevarmer med 2000W i hvid
4.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 43-44 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Solamagic Eco+ Pro BTC terrassevarmer 3-trin, 2000W, hvid
4.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.838 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Solamagic Eco+ Pro BTC Smart infrarød terrassevarmer, 2000W, hvid
6.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 6.238 kr
På lager
Leveringstid: 4-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Solamagic