Sobczyk Airfryer 7,5L

Bedste pris
Stabil pris
599kr
771 krSPAR 22%
hos Bolig & Haven
På lagerLaveste

Sobczyk Airfryer 7,5L giver dig mulighed for at tilberede sunde måltider hurtigt og nemt. Med dens rummelige 7,5 liters kapacitet kan du nemt lave sprøde pommes frites eller saftig kylling til hele familien. Den digitale kontrol gør brugen enkel og præcis, hvilket sikrer et perfekt resultat hver gang.

Sobczyk Airfryer 7,5L koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (01. marts 2026) og 599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Bolig & Haven.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bolig & Haven favicon
Bolig & Haven
Sobczyk - Airfryer 7,5L
599 kr
+ 49 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sobczyk Airfryer 7.5 liters
647 kr
+ 39 kr fragt
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Sobczyk Airfryer 7,5 L
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sobczyk Airfryer 7,5 liter
771 kr
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sobczyk
Kategori: Frituregryder