Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser

4.6 (639 anmeldelser)
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser
Bedste pris
Stabil pris
730kr
1.238 krSPAR 41%
hos BilligVVS DK
På lagerLaveste

Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser er designet til dig, der kræver komfort og bevægelsesfrihed. De sorte bukser har en slim-fit pasform med forbøjede ben og stretch i flere retninger, der giver optimal fleksibilitet på arbejdspladsen.

Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser koster lige nu 730 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 739 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 730 kr (03. april 2026) og 739 kr (25. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 730 kr hos BilligVVS DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, sort, str. 48
730 kr
+ 39 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Greenline favicon
Greenline
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, sort, str. 48
730 kr
+ 39 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, sort, str. 48
730 kr
+ 39 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, sort, str. 48
730 kr
+ 39 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Snickers 6241 AllroundWork håndværkerbukser med stretch, sort, str. 48
730 kr
+ 39 kr fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
AllroundWork håndværkerbukser 6241, Sort
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Allroundwork Buks 6241 48 Sort
1.142 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Snickers arbejdsbukser AllroundWork stretch med hylsterlommer 6241. Sort str. 48
1.166 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.245 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Snickers AW Bukser stretch med hylsterlommer sort 6241 sort / 48
1.238 kr
+ fri fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Snickers Workwear
Kategori: Bukser