Snickers 6141 AllroundWork Shorts

Snickers 6141 AllroundWork shorts kombinerer komfort med funktionalitet. Med deres 2-vejs og 4-vejs stretchmateriale tilbyder de optimal bevægelsesfrihed og en slim fit pasform. De strategisk placerede hylsterlommer giver praktisk opbevaring til dine værktøjer under arbejdet.

Snickers 6141 AllroundWork Shorts koster lige nu 739 kr. En stigning på 13,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 649 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 649 kr (16. april 2026) og 739 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
AllroundWork håndværkershorts 6141, Sort
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Snickers shorts 6141, stretch, hylsterlommer, sort, str. 54
780 kr
+ 39 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Snickers shorts AllroundWork stretch med hylsterlommer str. 54 6141. Sort
935 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.014 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Snickers FW stretch shorts+ med hylsterlommer 6141 Sort / 54 | Shorts | Cordura | Hylsterlomme
989 kr
+ 42 kr fragt
Total: 1.031 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 54
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 54
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 54
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 54
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Snickers 6141 AllroundWork håndværkershorts med stretch, sort, str. 54
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Snickers Workwear
Kategori: Shorts