SMEG KLF05WHEU Elkedel

4.7 (2 anmeldelser)

Oplev den ikoniske SMEG KLF05WHEU elkedel, designet i et charmerende 50'er look. Med en kapacitet på 0,8 liter og en kraftfuld 1400 watts motor, er den både praktisk og stilfuld. Den har vandstandsindikator, filter i tuden og slukker automatisk ved kogepunktet for sikkerhed. Skridsikre fødder sikrer stabilitet på køkkenbordet.

SMEG KLF05WHEU Elkedel koster lige nu 760 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 758 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 758 kr (14. juli 2026) og 792 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 760 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SMEG Elkedel 50s Style Hvid 1400 W
760 kr
+ 39 kr fragt
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Smeg vandkedel hvid rustfrit stål, 1400 W, 0,8 l
889 kr
+ 109 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Smeg 50s Style Kedel 0.8liter Hvid
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
SMEG KLF05WHEU Elkedel hvid - 0,8 liter
995 kr
+ fri fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
SMEG KLF05WHEU Elkedel Hvid
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Smeg Elkedel KLF05WHEU
1.189 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Smeg
Kategori: Køkkenudstyr