Smartwool Womens Classic Thermal Merino Base Layer 1/4 Zip

Bedste pris
Stabil pris
599kr
949 krSPAR 37%
hos Lystfisk DK
På lagerFri fragtLaveste

Smartwool Womens Classic Thermal Merino Base Layer 1/4 Zip er designet til at holde dig varm i de koldeste vejrforhold. Denne tykke og varmeisolerende undertrøje har en opdateret pasform, der kombinerer komfort og stil. Ideel til skituren eller vinterens friluftsliv.

Smartwool Womens Classic Thermal Merino Base Layer 1/4 Zip koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (01. marts 2026) og 599 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Lystfisk DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
SmartWool Womens Classic Thermal Merino Base Layer Crew-L
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Smartwool Womens Thermal Merino Base Layer Crew, Black
640 kr
+ fri fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
HUNTERS´ POINT ApS favicon
HUNTERS´ POINT ApS
Smartwool - Women's Classic Thermal Merino Base Layer 1/4 Zip
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Smartwool
Kategori: Skjorter og toppe