Sirius Tech-Line LED lyskæde udvidelsessæt

Bedste pris
Stabil pris
774kr
1.003 krSPAR 23%
hos WATTOO.DK
På lagerLaveste

Sirius Tech-Line LED lyskæde udvidelsessæt tilbyder 30 meter af smukt varm hvidt lys med 300 LED-pærer. Ideel til at skabe stemningsfuld udendørs belysning, der nemt kan kobles sammen med andre sæt for større lysinstallationer.

Sirius Tech-Line LED lyskæde udvidelsessæt koster lige nu 774 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 774 kr (11. april 2026) og 779 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 774 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sirius Tech-Line Suppleringsst, 300 LED, Varm Hvid
774 kr
+ 39 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Sirius Tech-Line udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Sirius Tech-Line udendørs lyskæde, 300 varm hvide lys, 30 meter, forlænger
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lyskæde Techline Supp.300Led 230V
960 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Sirius Tech-Line 300 lys, u/stikprop, Varm Hvid
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Lyskæde Techline Supp.300Led
1.003 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Lysbånd og -strenge