Sirius Tech-Line LED lyskæde

Sirius Tech-Line LED lyskæde er perfekt til at skabe en hyggelig atmosfære udendørs. Med 200 varm hvide LED lys fordelt på 20 meter er den ideel til jule-, have- eller terrassebelysning. Kombinér med et Tech-Line Startsæt for en fuld belysningsoplevelse.

Sirius Tech-Line LED lyskæde koster lige nu 519 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 517 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 517 kr (09. april 2026) og 519 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos LampeGuru.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
Sirius Tech-Line udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sirius Tech-Line Suppleringsst, 200 LED
519 kr
+ 39 kr fragt
Total: 558 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Rikki Tikki Shop favicon
Rikki Tikki Shop
Sirius Tech-Line 200 lys, u/stikprop, Varm Hvid
550 kr
+ fri fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Sirius Tech-Line udendørs lyskæde, 200 varm hvide lys, 20 meter, forlænger
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Lyskæde Techline Supp.200Led 230V
640 kr
+ 79 kr fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Lyskæde Techline Supp.200Led
1.000 kr
+ 29 kr fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sirius
Kategori: Lysbånd og -strenge