Simms Guide Classic Vadejakke Carbon

Bedste pris
Stabil pris
4.499kr
4.500 krSPAR 0%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerFri fragtLaveste

Simms Guide Classic Vadejakke er fremstillet af 3-lags vandtæt og åndbart Gore-Tex-stof, der sikrer optimal komfort i regnfulde forhold. Jakken har en justerbar stormhætte og forlænget krave, der beskytter effektivt mod al slags vejr. Den holdbare jakke er ideel til fiskeri og udendørs aktiviteter.

Simms Guide Classic Vadejakke Carbon koster lige nu 4.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.499 kr (16. april 2026) og 4.499 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.499 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Simms Guide Classic Vadejakke Carbon
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Simms Guide Classic Jakke Carbon-XL
4.499 kr
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Simms Guide Classic Vadejakke XXL
4.499 kr
+ fri fragt
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Simms Guide Classic Jacket Carbon
4.500 kr
+ fri fragt
Total: 4.500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Simms
Kategori: Frakker og jakker