Simms Freestone Boot

4.6 (194 anmeldelser)
Simms Freestone Boot
Bedste pris
Stabil pris
1.899kr
1.900 krSPAR 0%
hos Sportdres Fiskegrej.dk
På lagerFri fragtLaveste

Simms Freestone Boot er en holdbar vadestøvle designet til lange dage ved vandet. Den er lavet af slidstærkt kunstlæder med forstærkninger af gummi ved front og hæl for ekstra beskyttelse. Ankelstøtten sikrer komfort under fisketuren.

Simms Freestone Boot koster lige nu 1.899 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.899 kr (02. marts 2026) og 1.899 kr (02. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.899 kr hos Sportdres Fiskegrej.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Sportdres Fiskegrej.dk favicon
Sportdres Fiskegrej.dk
Simms Freestone Boot Filtsål Gunmetal
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Lystfisk DK favicon
Lystfisk DK
Simms Freestone Boot 2023-Filt-47
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Outdoor i Centrum favicon
Outdoor i Centrum
Simms Freestone Boot Felt Vadestøvle 14
1.899 kr
+ fri fragt
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Pro Outdoor favicon
Pro Outdoor
Simms Mens Freestone Boot Felt, Gunmetal
1.900 kr
+ fri fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Simms
Kategori: Sko