Silkn SilkyAir Flex

4.2 (739 anmeldelser)

Silkn SilkyAir Flex er en alsidig 8-i-1 hårtørrer og styler, der kombinerer kraftfuld tørring med fleksibel styling. Med fire temperaturindstillinger og en børsteløs motor tilpasses den til forskellige hårtyper og behov, hvilket gør den ideel til effektiv hjemmebrug.

Silkn SilkyAir Flex koster lige nu 1.762 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.723 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.723 kr (21. maj 2026) og 1.762 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.762 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Silkn Hårtørrer HCA02 SilkyAir Flex 1300 W
1.762 kr
+ fri fragt
Total: 1.762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Silkn Silkyair Flex 8-i-1 Multistyler Sif8pe1001
2.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Silkn SilkyAir Flex 8-i-1 Hårtørrer & Styler
2.009 kr
Total: 2.009 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Silkn SilkyAir Flex All-In-One
2.088 kr
Total: 2.088 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Silk'n
Kategori: Hårtørrere