Silkn SilkyAir Flex 5

4.2 (739 anmeldelser)

Silkn SilkyAir Flex 5 er et alsidigt stylingværktøj designet til både tørring og styling. Udstyret med en kraftfuld børsteløs motor og flex-funktion, sikrer den optimal temperaturkontrol med fire forskellige indstillinger. Med fem udskiftelige tilbehør er det nemt at skabe forskellige frisurer og opnå salonresultater derhjemme.

Silkn SilkyAir Flex 5 koster lige nu 1.413 kr. En stigning på 39,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.016 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.016 kr (21. maj 2026) og 1.413 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.413 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Silkn Hårtørrer SilkyAir Flex 5-in-1 Hair Dryer & Styler 1300 W
1.413 kr
+ fri fragt
Total: 1.413 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Silkn SilkyAir Flex 5
1.513 kr
Total: 1.513 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Silkn Silkyair Flex Hårtørrer & Styler Sort Sif5puk001
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Silkn SilkyAir Flex 5-i-1 Hårtørrer & Styler
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Silkn Silky Air Flex 5
1.993 kr
Total: 1.993 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Silk'n
Kategori: Hårtørrere