Silkn FaceTite Revive

4.5 (25 anmeldelser)

Silkn FaceTite Revive giver dig mulighed for at reducere rynker og stramme huden op uden kirurgi. Denne trådløse enhed arbejder effektivt på at genoprette kollagen og elastin, hvilket forbedrer din huds tekstur og løfter ansigtets konturer for en ungdommelig glød.

Silkn FaceTite Revive koster lige nu 1.087 kr. En stigning på 32,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 819 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (30. maj 2026) og 1.384 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.087 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Silkn FaceTite Revive Antiaging Ansigtsenhed
1.087 kr
Total: 1.087 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Silkn FaceTite Revive Antiaging Ansigtsenhed
1.299 kr
+ fri fragt
Total: 1.299 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Silkn FaceTite Revive Facial Device
1.321 kr
+ fri fragt
Total: 1.321 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Silkn Facetite Revive Ansigtsenhed
1.490 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Silkn FaceTite Revive ansigtsapparat
1.560 kr
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Silkn FaceTite Revive Cordless
1.660 kr
Total: 1.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 16.3%

Specifikationer

Mærke: Silk'n
Kategori: Redskaber til hudpleje