Sika Flex LBS

Bedste pris
Stabil pris
599kr
749 krSPAR 20%
hos Modekompagniet
På lagerFri fragtLaveste

Sika Flex LBS er en robust og fleksibel træsko uden hælkappe, ideel til hverdagsbrug. Den brede pasform og gode stødabsorbering sikrer høj komfort hele dagen. Træskoen har en blød og ekstra behagelig LBS-sål af læder, hvilket gør den velegnet til dig, der ønsker komfort og holdbarhed i ét produkt. Fås i sort og hvid.

Sika Flex LBS koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 724 kr. Vores prishistorik bygger på 32 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (27. maj 2026) og 724 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Modekompagniet.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Modekompagniet favicon
Modekompagniet
SIKA FLEX LBS SORT TRÆSKO 8105
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 0 dage
Køb nu
Almas Park & Fritid favicon
Almas Park & Fritid
Sika Flex LBS Træsko Uden Kap - 36
724 kr
+ fri fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Specialbutikken favicon
Specialbutikken
Sika 8105 Flex LBS træsko (44)
724 kr
+ 55 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Sikkerhedsgiganten favicon
Sikkerhedsgiganten
Sika Flex LBS Tøffeltræsko OB SRB sort sort / 44 | Fodtøj | |
749 kr
+ 42 kr fragt
Total: 791 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sika