Shokz OpenRun Pro2

4.6 (9 anmeldelser)

Shokz OpenRun Pro2 er trådløse hovedtelefoner med benledningsteknologi, der lader dig høre både musik og omgivelser uden at blokere øregangen. De er designet til sport og aktiv livsstil, og giver en sikker pasform med robust nickel-titanramme. Bluetooth 5.3, AI-baseret støjreduktion og MultiPoint-forbindelse gør dem velegnede til både træning og arbejde. Med op til 12 timers batteritid og hurtig opladning er de klar til hele dagen.

Shokz OpenRun Pro2 koster lige nu 1.490 kr. En stigning på 24,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (05. juni 2026) og 1.490 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.490 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenRun Pro 2 Trådløse hovedtelefoner
1.490 kr
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shokz OpenRun Pro2 Sort
1.496 kr
Total: 1.496 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenRun Pro2 Black
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SHOKZ OpenRun Pro 2 Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.528 kr
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SHOKZ OpenRun Pro2 trådløse hovedtelefoner, open-ear
1.590 kr
Total: 1.590 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Openrun Pro2 Stereo Sort
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Headset Trådløs Ørekrog Sport Bluetooth Sort
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shokz