Shokz OpenRun Pro 2 Mini

4.6 (9 anmeldelser)

Shokz OpenRun Pro 2 Mini er trådløse sportshovedtelefoner med benledningsteknologi, der lader dig høre både musik og dine omgivelser under løb, cykling eller træning. De har vindtætte mikrofoner, AI-baseret støjreduktion og en fleksibel nickel-titanramme for komfortabel pasform. Bluetooth 5.3, IP55-klassificering og MultiPoint-forbindelse gør dem velegnede til både arbejde og fritid. USB-C opladning og op til 12 timers batteritid.

Shokz OpenRun Pro 2 Mini koster lige nu 1.274 kr. En stigning på 6,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.199 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.199 kr (05. juni 2026) og 1.379 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.274 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenRun Pro 2 Mini Trådløse hovedtelefoner Sort
1.379 kr
Total: 1.379 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenRun Pro2 Mini Black
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shokz OpenRun Pro2 Mini Sort
1.543 kr
Total: 1.543 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Openrun Pro2 Mini Stereo Sort
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SHOKZ OpenRun Pro 2 Mini Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.869 kr
+ fri fragt
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shokz