Shokz OpenRun

4.6 (25 anmeldelser)
Shokz OpenRun
Bedste pris
Stabil pris
790kr
1.269 krSPAR 38%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Shokz OpenRun er trådløse hovedtelefoner med benledningsteknologi, der sender lyden via kindbenet, så dine ører forbliver åbne. De er ideelle til sport og aktiv livsstil, hvor du ønsker at lytte til musik eller podcasts og samtidig være opmærksom på omgivelserne. Hovedtelefonerne har bag nakken-montering, Bluetooth og USB-C, og leveres i sort.

Shokz OpenRun koster lige nu 790 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 790 kr (09. maj 2026) og 790 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 790 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
SHOKZ OpenRun USB-C (sort)
790 kr
Total: 790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Openrun Usb-c Stereo Sort
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shokz OpenRun-højttalere med knogleledning, sort
1.085 kr
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenRun Trådløse hovedtelefoner USB-C
1.090 kr
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenRun Sort (USB-C)
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Shokz OpenRun Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.147 kr
Total: 1.147 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Shokz OpenRun Trådløs Hovedtelefoner Sort
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AfterShokz
Kategori: Hovedtelefoner og headset