Shokz OpenFit Air

4.5 (3 anmeldelser)

Shokz OpenFit Air er ægte trådløse open-ear øretelefoner med Bluetooth-forbindelse og AI Call Noise Cancellation, som sikrer klar lyd under opkald. Det åbne øre-design og den eksklusive Shokz Air-Earhook giver komfort og stabilitet, så du kan lytte til musik, podcasts og føre samtaler, mens du stadig er opmærksom på dine omgivelser. DirectPitch-teknologi bidrager til en forbedret lydoplevelse, og øretelefonerne er velegnede til brug på farten.

Shokz OpenFit Air koster lige nu 637 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 623 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 623 kr (09. maj 2026) og 678 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 637 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Shokz OpenFit Air Trådløs TWS earbuds Hvid
637 kr
Total: 637 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shokz OpenFit Air, hvid
778 kr
Total: 778 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Shokz OpenFit Air Ægte trådløse øretelefoner Hvid
779 kr
+ fri fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenFit Air Trådløse hovedtelefoner Hvid
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Openfit Air Stereo Hvid
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenFit Air White
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AfterShokz
Kategori: Hovedtelefoner og headset