Shokz OpenFit Air

Shokz OpenFit Air er trådløse open-ear øretelefoner, der giver dig mulighed for at lytte til musik, podcasts og foretage opkald uden at lukke omgivelserne ude. Det åbne øre-design og over-øret-montering sikrer komfort og stabilitet, mens Bluetooth-forbindelsen gør dem nemme at bruge i hverdagen. Øretelefonerne er sorte og har indbygget mikrofon.

Shokz OpenFit Air koster lige nu 700 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 678 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 678 kr (12. maj 2026) og 714 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 700 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Shokz OpenFit Air Trådløs TWS earbuds Sort
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shokz OpenFit Air, sort
870 kr
Total: 870 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenFit Air Trådløse øretelefoner Sort
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Openfit Air Stereo Sort
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SHOKZ OpenFit Air Trådløse ørepropper, open-ear
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Shokz OpenFit Air Trådløs TWS earbuds Sort
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenFit Air Black
899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: AfterShokz
Kategori: Hovedtelefoner og headset