Shokz OpenFit 2

Bedste pris
Stabil pris
1.265kr
1.779 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Shokz OpenFit 2 er åbne trådløse in-ear høretelefoner, der kombinerer komfort med lydkvalitet. DualBoost og OpenBass 2.0 leverer fyldigere bas og klarere diskant. USB-C hurtigopladning giver op til 2 timers brug på 10 minutter. Letvægts ørekroge med blød silikone sikrer komfort hele dagen, og indbyggede mikrofoner med støjreduktion gør dine opkald tydelige.

Shokz OpenFit 2 koster lige nu 1.265 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.315 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.265 kr (07. juli 2026) og 1.315 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.265 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenFit 2 Black
1.265 kr
+ fri fragt
Total: 1.265 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Openfit 2 Stereo Sort
1.399 kr
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SHOKZ OpenFit 2 åbne Høretelefoner
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SHOKZ OpenFit 2 Trådløs TWS earbuds Sort
1.779 kr
+ fri fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shokz