Shokz OpenDots One

Bedste pris
Stabil pris
1.190kr
1.569 krSPAR 24%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Shokz OpenDots One er trådløse open-ear høretelefoner i et let clip-on-design, der sikrer en sikker pasform og lader dig forblive opmærksom på dine omgivelser. Med touch-kontroller kan du nemt styre opkald og musik, og Bluetooth 5.4 sikrer stabil forbindelse op til 10 meter. Høretelefonerne har op til 10 timers batteritid pr. opladning og op til 40 timer med opladningsetui. De er IP54-svedresistente og vejer kun 6,5 gram pr. øreprop, hvilket gør dem behagelige til langvarig brug.

Shokz OpenDots One koster lige nu 1.190 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.436 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.190 kr (07. juli 2026) og 1.436 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.190 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenDots ONE Sort
1.190 kr
+ fri fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SHOKZ OpenDots ONE Trådløs TWS earbuds Sort
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenDots One – Trådløse åbne clip-on høretelefoner Sort
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SHOKZ OpenDots Trådløse åbne Høretelefoner Earbuds
1.384 kr
Total: 1.384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Opendots One Stereo Sort
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SHOKZ OpenDots ONE Trådløs TWS earbuds Sort
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shokz