Shokz OpenDots One

Bedste pris
Stabil pris
1.190kr
1.599 krSPAR 26%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Shokz OpenDots One er trådløse open-ear høretelefoner i clip-on-design, der giver dig mulighed for at lytte til musik og samtidig høre dine omgivelser. Øreclipsdesignet sikrer, at earbuds sidder sikkert under pendling og træning. De har IP54 svedbestandighed, Bluetooth 5.4 for nem parring og touch-kontroller til håndfri betjening. Opladningsetuiet giver op til 40 timers samlet afspilning.

Shokz OpenDots One koster lige nu 1.190 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.436 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.190 kr (07. juli 2026) og 1.436 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.190 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shokz OpenDots ONE Grå
1.190 kr
+ fri fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
SHOKZ OpenDots ONE Trådløs TWS earbuds Grå
1.247 kr
Total: 1.247 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shokz OpenDots One – Trådløse åbne clip-on-hovedtelefoner Grå
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Shokz Opendots One Stereo Grå
1.436 kr
Total: 1.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SHOKZ OpenDots ONE Trådløs TWS earbuds Grå
1.539 kr
+ fri fragt
Total: 1.539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SHOKZ OpenDots Trådløse åbne Høretelefoner Earbuds
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shokz