Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo

Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo tilbyder en unik kombination af dag- og natserum, der giver intens hydrering og hjælper med at udglatte og fylde huden. Med avanceret hyaluronsyre virker denne serumduo foryngende og er velegnet til daglig brug for at opnå en mere strålende og ungdommelig hud.

Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo koster lige nu 869 kr. En stigning på 6,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 819 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 819 kr (17. juli 2026) og 928 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 869 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo 2*30ml
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo 60 ml 2x30 ml Day/Night
970 kr
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Ansigtscreme Shiseido BioPerformance Skin Filler 30 ml/60 ml
1.129 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo Serum
1.613 kr
Total: 1.613 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
NiceHair.dk favicon
NiceHair.dk
Shiseido Bio-Performance Skin Filler Duo
1.909 kr
+ fri fragt
Total: 1.909 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.1%

Specifikationer

Mærke: shiseido
Kategori: Lotion og fugtighedscreme