Shimano FC-RX610-1 Krankset 12-speed

Shimano FC-RX610-1 krankset tilbyder en ideel balance mellem vægt og effektivitet. Perfekt til varieret terræn, hvor den giver mulighed for alsidig gearing med en 40T klinge.

Shimano FC-RX610-1 Krankset 12-speed koster lige nu 1.013 kr. En stigning på 4,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 972 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 972 kr (17. april 2026) og 1.023 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.013 kr hos Bikepack.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Shimano Crankset 12-speed Fc-rx610-1 40t 172.5mm Kranksæt
1.013 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.052 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Bedste pris
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Shimano Crankset 12-speed Fc-rx610-1 40t 172.5mm Kranksæt
1.013 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.052 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Shimano GRX Kranksæt 40T 12 speed
1.149 kr
+ fri fragt
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Shimano Krankset 12speed FC-RX610-1 40T 172.5mm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Cykeltransmissionsdele