Shimano Dura Ace Klinge 53T R9000

Bedste pris
Stabil pris
999kr
1.849 krSPAR 46%
hos Dania Bikes
På lagerFri fragtLaveste

Denne Shimano Dura Ace FC-9000 klinge er fremstillet af letvægts aluminium og passer til en gearkombination på 2 x 11 gear. Ideel til cyklister, der ønsker pålidelig ydeevne og præcision, er denne klinge designet til at sikre en optimal pedaleffektivitet.

Shimano Dura Ace Klinge 53T R9000 koster lige nu 999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 999 kr (17. april 2026) og 999 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Dania Bikes.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
Shimano Dura-Ace Klinge FC-9000 110mm, 11-sp 53T
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Shimano Dura Ace Klinge 53 tands R9000
1.794 kr
+ fri fragt
Total: 1.794 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Bikepack.dk favicon
Bikepack.dk
Shimano Klinge Fc-9000 110mm, 11-sp 53t Cykel klinge
1.849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Shimano Klinge Fc-9000 110mm, 11-sp 53t Cykel klinge
1.849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.888 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Cykeltransmissionsdele