Shimano Di2 Batteri BT-DN110-A

4.7 (213 anmeldelser)

Shimano Di2 Batteri BT-DN110-A er designet til at give stabil strøm til Shimano Di2 elektronik. Med en kapacitet på 3,7 Wh er det ideelt til indvendig montering, hvilket sikrer en pæn og diskret installation. Dette genopladelige lithium-ion batteri passer perfekt til Di2 Dura Ace geargruppen.

Shimano Di2 Batteri BT-DN110-A koster lige nu 1.109 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.107 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.107 kr (05. juli 2026) og 1.229 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.109 kr hos Cykelpartner.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Shimano Di2 Dura Ace batteri built-in type
1.109 kr
+ fri fragt
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Batteri-salg.dk favicon
Batteri-salg.dk
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.233 kr
+ fri fragt
Total: 1.233 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Arbejdslamper.dk favicon
Arbejdslamper.dk
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Cykel-lygter.dk favicon
Cykel-lygter.dk
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Lommelygtesalg.dk favicon
Lommelygtesalg.dk
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
MAXiPRO favicon
MAXiPRO
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Outmore.dk favicon
Outmore.dk
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.233 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Pande-lampe.dk favicon
Pande-lampe.dk
Shimano Battery Built-in Type Bt-dn110-a Batteri
1.245 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.284 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Shimano Di2 Batteri 3.7Wh
1.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.738 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shimano
Kategori: Cykeltilbehør