Shelly Pro 4PM

4.7 (73 anmeldelser)

Shelly Pro 4PM er et alsidigt WiFi-styret 4-kanals relæ, der nemt monteres på DIN-skinne. Med en maksimal samlet strøm på 40A og indbygget effektmåling er det perfekt til automatisering af lys og apparater. Styres via app eller web, og giver mulighed for præcis strømstyring og historikvisning.

Shelly Pro 4PM koster lige nu 650 kr. En stigning på 6,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 613 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 613 kr (08. april 2026) og 650 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 650 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Shelly Pro 4PM V2 WLAN BT LAN 4 Kanals Multikontakt
650 kr
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shelly 4Pro PM DIN-fjernbetjent strømafbryder
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shelly Pro 4PM
793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Shelly Pro 4PM, WiFi-styret 4-kanals rel, 4x16A, 40A max, DIN-skinne, effektmling
793 kr
+ 39 kr fragt
Total: 832 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Shelly Pro 4Pm
890 kr
+ 72 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Shelly PRO 4PM multikontakt med målefunktion
919 kr
+ 49 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Shelly Pro 4PM WiFI relæ, 4 kanaler effektmåling
1.011 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Shelly Pro 4PM V2 WLAN BT LAN 4 Kanals Multikontakt
1.159 kr
+ fri fragt
Total: 1.159 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Specielle elektriske kontakter
type: Switch