Shelly H&T Gen 3

4.0 (89 anmeldelser)
Shelly H&T Gen 3
Bedste pris
Stabil pris
229kr
369 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Shelly H&T Gen 3 er en smart temperatur- og fugtighedssensor, der forbedrer dit indeklima. Den kan forbindes via WiFi og styres med Shelly-appen. Sensoren kan placeres stående eller monteres på væggen og har en lang batterilevetid med en energieffektiv E-blæk-skærm.

Shelly H&T Gen 3 koster lige nu 229 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 229 kr (16. april 2026) og 229 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 229 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Shelly H&T 3. Gen Temperatur- og fugtigheds sensor med display Sort
229 kr
Total: 229 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Shelly H&T Gen 3 Termometer og hygrometer Sort
249 kr
Total: 249 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Shelly H&T Matte Black WiFi temp-/luftfugtighedssensor
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Shelly Plus H&T Gen3, WiFi temperatur- og fugtighedssensor, mat sort
269 kr
+ 39 kr fragt
Total: 308 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Shelly Plus trådløs temperatur- og fugtsensor, sort
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Shelly Plus trådløs temperatur- og fugtsensor, sort
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Shelly Plus trådløs temperatur- og fugtsensor, sort
289 kr
+ 39 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Shelly H&T Gen3 fugt- og temperaturmåler, sort
315 kr
Total: 315 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Shelly H&T 3. Gen Temperatur- og fugtigheds sensor med display Sort
319 kr
+ 39 kr fragt
Total: 358 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Shelly H&T, Matte Black temp/fugt sensor
323 kr
+ 49 kr fragt
Total: 372 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Shelly H&T, Matte Black
358 kr
+ 64 kr fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Shelly Plus Gen3 trådløs temperatur- og fugtsensor, sort
369 kr
+ 39 kr fragt
Total: 408 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Shelly
Kategori: Lyskontakter
funktioner: Med fugtighedssensor, Trådløs