Sharp YC-MS252AE-S

Sharp YC-MS252AE-S mikroovn gør madlavning til en leg. Med sine højfrekvente elektromagnetiske bølger kan du hurtigt optø, opvarme eller tilberede dine retter. Ideel til den travle hverdag, hvor tid er en knap ressource. En funktionel tilføjelse til ethvert køkken.

Sharp YC-MS252AE-S koster lige nu 1.134 kr. En stigning på 23,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 917 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 917 kr (08. april 2026) og 1.137 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.134 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sharp Classic series YC-MS252AE-S microwave oven freestanding
1.134 kr
+ fri fragt
Total: 1.134 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sharp YC-MS252AE-S Mikrobølgeovn 25 L 900 W Sølv
1.191 kr
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sharp YC-MS252AE-S Mikroovn
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp Mikrobangu krosnele Sharp Microwave Oven YC-MS252AE-S Free standing 25 L 900 W Sidabrinis
1.314 kr
Total: 1.314 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sharp YC-MS252AE-S Mikrobølgeovn 25 L 900 W Sølv
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Mikrobølgeovne