Sharp YC-MS02E-W Mikrobølgeovn

4.1 (77 anmeldelser)

Sharp YC-MS02E-W mikrobølgeovn tilbyder 20 liter kapacitet og 800W effekt, perfekt til hurtig og nem madlavning. Dets stilrene hvide design passer ind i ethvert moderne køkken, hvilket gør den både funktionel og æstetisk tiltalende.

Sharp YC-MS02E-W Mikrobølgeovn koster lige nu 612 kr. En stigning på 2,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 596 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 596 kr (08. april 2026) og 688 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 612 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid
612 kr
Total: 612 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sharp YC-MS02E-W microwave oven freestanding
689 kr
+ 210 kr fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sharp YC-MS02EW Mikroovn
711 kr
+ 49 kr fragt
Total: 760 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp Microvågsugn 20l Digital panel
747 kr
Total: 747 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Sharp YC-MS02EW mikroovn Hvid : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sharp YC-MS02EW Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Hvid
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Mikrobølgeovn 20l Digitalt panel 800W Hvid
1.479 kr
Total: 1.479 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Mikrobølgeovne
finish: Black
type: Bordplacering
wattforbrug: 800 W