Sharp YC-MS02E-S

4.2 (61 anmeldelser)

Oplev den alsidige Sharp YC-MS02E-S mikrobølgeovn i elegant sølv. Den har en kapacitet på 20 liter, 800 watt effekt og tilbyder 11 strømtilstande samt 8 forudindstillede programmer for optimal fleksibilitet i køkkenet.

Sharp YC-MS02E-S koster lige nu 723 kr. En stigning på 12,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 643 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 643 kr (07. april 2026) og 723 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 723 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sharp YC-MS02E-S Mikrobølgeovn Sølv
723 kr
Total: 723 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sharp YC-MS02E-S microwave oven freestanding
756 kr
+ 210 kr fragt
Total: 966 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp Microvågsugn 20l Digital panel
785 kr
Total: 785 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sharp YC-MS02E-S Mikroovn
789 kr
+ 49 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sharp Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Sølv
1.169 kr
+ fri fragt
Total: 1.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Mikrobølgeovn 20l Digitalt panel 800W Sølv
1.519 kr
Total: 1.519 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 12.4%

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Mikrobølgeovne
finish: Silver
type: Bordplacering
wattforbrug: 800 W