Sharp YC-MG01E-S

4.5 (98 anmeldelser)

Sharp YC-MG01E-S mikrobølgeovn kombinerer moderne design med funktionel ydeevne. Med en kapacitet på 20 liter og en 800W grillfunktion er den ideel til både hurtig opvarmning og lækker grillmad. Dens stilfulde sølv- og sorte finish passer perfekt ind i ethvert køkken.

Sharp YC-MG01E-S koster lige nu 642 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 617 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 617 kr (23. april 2026) og 642 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 642 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Sharp YC-MG01E-S Mikrobølgeovn med grill Sølv/sort
642 kr
Total: 642 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Sharp Microovn med Grill YC-MG01ES
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Sharp YC-MG01ES Microovn med grill
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp YC-MG01E-S Mikrobølgeovn med grill Sølv/sort
699 kr
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sharp 2-in-1 Mikrowelle YC-MG01E-S silber
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sharp YC-MG01E-S microwave oven with grill freestanding
724 kr
+ 210 kr fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Sharp YC-MG01E-S mikrobølgeovn Kombination mikroovn 20 L 800 W Sort, Grå
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Mikrobølgeovne
finish: Silver
type: Bordplacering
wattforbrug: 1.000 W