Sharp NEC MultiSync E498

Bedste pris
Stabil pris
4.999kr
5.579 krSPAR 10%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

Sharp NEC MultiSync E498 er en 49-tommers skærm, designet til kommerciel og professionel brug. Med en 4K opløsning og direkte LED-belysning leverer skærmen klar og pålidelig visuel performance, ideel til digital skiltning og præsentationer i erhvervslivet.

Sharp NEC MultiSync E498 koster lige nu 4.999 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.999 kr (01. marts 2026) og 4.999 kr (01. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sharp Multisync E498 49 tommer 400cd/m² 3840 × 2160pixels
4.999 kr
Total: 4.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
NEC MultiSync E498 3840x2160 60Hz
5.019 kr
+ fri fragt
Total: 5.019 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sharp/NEC E498 49" Essential display,
5.579 kr
+ fri fragt
Total: 5.579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Computerskærme