Sharp MX61GTMA

Sharp MX61GTMA er en original magenta-toner designet til Sharp MX-seriens enheder. Den leverer ensartede, levende farveudskrifter og har en kapacitet på 24.000 sider, hvilket reducerer behovet for hyppige udskiftninger og hjælper med at sænke driftsomkostningerne. Toneren er nem at udskifte og leveres i enkeltpakning, hvilket gør lagerstyring lettere.

Sharp MX61GTMA koster lige nu 1.161 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.155 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.155 kr (09. maj 2026) og 1.161 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.161 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp Toner MX61GTMA MX-61GT Magenta
1.161 kr
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Sharp Sharp Tonerkassette Magenta MX61GTMA Modsvarer: N/A
1.279 kr
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sharp Toner Magenta 24k Mx-3070/mx-3570
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Sharp MX-61GTMA Magenta Toner MX-61GTMA
1.386 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.435 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sharp MX61GTMA toner cartridge 1
1.739 kr
+ fri fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Tonere og inkjetpatroner