Sharp BP-GT70YA

Sharp BP-GT70YA er en original gul tonerkassette, der passer til en række Sharp-printere i BP-50 og BP-70 serierne. Den er ideel til både dagligdags og krævende udskrivningsopgaver, hvor høj kvalitet og holdbarhed er vigtig. Tonerkassetten leverer optimal ydeevne og billedkvalitet ved hver udskrift og har en kapacitet på 24.000 sider. Egnet til blandt andet BP-50 C 26, BP-50 C 31, BP-50 C 36, BP-50 C 45, BP-50 C 55, BP-50 C 65, BP-70 C 31, BP-70 C 36, BP-70 C 45, BP-70 C 55 og BP-70 C 65.

Sharp BP-GT70YA koster lige nu 1.241 kr. En stigning på 2,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.215 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.215 kr (26. juni 2026) og 1.489 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.241 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sharp BP-GT70YA yellow original
1.241 kr
+ fri fragt
Total: 1.241 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Sharp Sharp Tonerkassette Gul BP-GT70YA Modsvarer: N/A
1.489 kr
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Sharp BP-GT70YA Gul 24000 sider Toner
1.498 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.547 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp Toner BPGT70YA BP-GT70 Gul
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Tonere og inkjetpatroner