Sharp BP-GT70BA

Sharp BP-GT70BA er en sort tonerkassette, specialudviklet til Sharp BP-50 og BP-70 serier. Den sikrer knivskarpe udskrifter med dybt sortniveau og jævn gråskala, hvilket gør den velegnet til både tekst og grafik. Toneren er nem at installere og passer til en lang række Sharp-printere. Kapacitet op til 40.000 sider.

Sharp BP-GT70BA koster lige nu 635 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 623 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 623 kr (03. juli 2026) og 711 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 635 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Sharp BP-GT70BA black original
635 kr
+ 39 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Sharp Sharp Tonerkassette Sort BP-GT70BA Modsvarer: N/A
719 kr
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Sharp BP-GT70BA Sort 40000 sider Toner
732 kr
+ 49 kr fragt
Total: 781 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Sharp Toner BPGT70BA BP-GT70 Sort
1.096 kr
Total: 1.096 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sharp
Kategori: Tonere og inkjetpatroner