SG Zip Tube Micro

SG Zip Tube Micro er en elegant og minimalistisk skinnespot, designet til at passe perfekt med SG Zip 230V 1-fasede strømskinner. Dens justerbare hoved giver dig fleksibilitet til at rette lyset præcist, hvor du har brug for det. Ideel til både private hjem og kommercielle miljøer, hvor stilfuld belysning er nødvendig.

SG Zip Tube Micro koster lige nu 494 kr. En stigning på 12,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 438 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 438 kr (04. juli 2026) og 499 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 494 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen Zip tube micro hvid dimtowarm
494 kr
+ 39 kr fragt
Total: 533 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, hvid
549 kr
+ 39 kr fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zip Tube Micro 230V LED 7W DimToWarm hvid
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, hvid
589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Zip Tube Micro Hvid Dtw
615 kr
+ 64 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
ZIP TUBE MICRO HVID DTW
623 kr
+ 78 kr fragt
Total: 701 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 8.8%

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Fotoalbum