SG Zip Tube Micro 1F

Bedste pris
Stabil pris
619kr
688 krSPAR 10%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

SG Zip Tube Micro 1F er en minimalistisk, slank skinnependel i hvid, der passer til Zip skinnesystemet. Pendlen er velegnet til belysning over køkkenbord, spisebord eller i vinduet. Den har indbygget LED med en farvetemperatur på 3000K og er fremstillet i pulverlakeret, trykstøbt aluminium. Designet gør den ideel til at skabe et stilrent udtryk i hjemmet.

SG Zip Tube Micro 1F koster lige nu 619 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 619 kr (09. maj 2026) og 619 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 619 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Zip Tube Micro 1F skinnependel, 3000K, hvid
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Zip Tube Pendant Micro Hvid
629 kr
+ 64 kr fragt
Total: 693 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG Zip Tube Micro 1F skinnependel, 3000K, hvid
635 kr
+ 39 kr fragt
Total: 674 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG Zip Tube Micro 1F skinnependel, 3000K, hvid
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LampeGuru.dk favicon
LampeGuru.dk
SG Zip Tube Micro skinnependel, 3000K, hvid
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG Zip Tube Micro skinnependel, 3000K, hvid
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
ZIP Tube Pendel micro LED 7W 3000K, hvid
688 kr
+ 39 kr fragt
Total: 727 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen