SG TW LEDDim Smart Push

SG TW LEDDim Smart Push er en intelligent lysdæmper med Tunable White teknologi, der gør det muligt at efterligne sollysets rytme indendørs. I kombination med en Smart Gateway kan du indstille din egen dagsrytme for lyset og justere både lysstyrke og farvetemperatur. Produktet er designet til TW LEDDim armaturer og giver fleksibel styring af belysningen, så du kan skabe optimale forhold i hjemmet eller på arbejdspladsen.

SG TW LEDDim Smart Push koster lige nu 927 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 925 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 925 kr (09. maj 2026) og 927 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 927 kr hos EL-NETSALG.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LED lysdæmper TW Smart push
927 kr
+ 49 kr fragt
Total: 976 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Lysdæmper Leddim TW Smart Push
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG TW Smart Push LEDDIM lysdæmper
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen Tw leddim smart push
1.089 kr
+ fri fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG TW LEDDim Smart lysdæmperkontakt, 1 modul, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
TW LEDDim Smart Push SG Armaturen
1.220 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.259 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG TW LEDDim Smart Push
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen