SG Solo Mat-Hvid E27

Bedste pris
Stabil pris
532kr
694 krSPAR 23%
hos LavprisEl
På lagerLaveste

SG Solo udendørs væglampe kombinerer elegant design med holdbarhed. Fremstillet i robust trykstøbt aluminium med opal polycarbonat skærm, den er perfekt til både inde- og udendørs brug. Med E27 fatning og en IP65-klassificering er den vandalsikker og velegnet til fælles adgangsveje. Nyd tryghed med 10 års korrosionsgaranti.

SG Solo Mat-Hvid E27 koster lige nu 532 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 532 kr (11. marts 2026) og 532 kr (11. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 532 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Solo udendørs væglampe, hvid
532 kr
+ 39 kr fragt
Total: 571 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen Solo Mat-Hvid E27
534 kr
+ 39 kr fragt
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Solo Mat-Hvid E27 Kl I
624 kr
+ 64 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
SOLO MAT-HVID E27 KL I
628 kr
+ 78 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG Solo udendørs væglampe, hvid
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG Solo udendørs væglampe, hvid
659 kr
+ 39 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG Solo udendørs væglampe, hvid
675 kr
+ 39 kr fragt
Total: 714 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vgarmatur Solo E27 hvid
694 kr
+ 39 kr fragt
Total: 733 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Loftslampebeslag