SG LEDDim 200 II

SG LEDDim 200 II er en alsidig drejelysdæmper designet til at passe i FUGA afbrydermateriel. Den kan effektivt dæmpe både LED og traditionelle lyskilder. Med indbygget trykknap og push dim funktionalitet er den ideel til korrespondanceinstallationer og giver dig fuld kontrol over belysningen i hjemmet.

SG LEDDim 200 II koster lige nu 375 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 371 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 371 kr (11. marts 2026) og 375 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 375 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG LEDDim 200 II drejelysdæmper, 1 modul, hvid
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen LEDDim 200 II 3-200VA hvid
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Lysdmper Leddim II 200W, til FUGA, 230V SG Armaturen
375 kr
+ 39 kr fragt
Total: 414 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG LEDDim 200 II drejelysdæmper, 1 modul, hvid
409 kr
+ 39 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG LEDDim 200 II drejelysdæmper, 1 modul, hvid
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
DetLED.dk favicon
DetLED.dk
SG LEDDim 200 ll 200W, passer i FUGA
423 kr
+ 34 kr fragt
Total: 457 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Lysdæmper Leddim 200 Ii Hvid Til Fuga
429 kr
+ 64 kr fragt
Total: 493 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG LEDDim 200 II drejelysdæmper, 1 modul, hvid
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
LYSDÆMPER LEDDIM 200 II HVID TIL FUGA
440 kr
+ 78 kr fragt
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
LYSDÆMPER leddim 200 II HVID til Fuga
677 kr
+ 49 kr fragt
Total: 726 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Fotoalbum