SG Junistar Soft 9W LED 2700K

Bedste pris
Faldet 5.6%
371kr
656 krSPAR 43%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

SG Junistar Soft indbygningsspot er ideel til diskret grundbelysning i dit hjem. Med sin lave blænding og indbyggede LED-chip giver den et behageligt lys. Spotten er udført i trykstøbt pulverlakeret aluminium med en integreret dæmpbar driver, der sikrer fleksibilitet og holdbarhed.

SG Junistar Soft 9W LED 2700K koster lige nu 371 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 28,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 517 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 371 kr (18. juli 2026) og 517 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 371 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen Junistar Soft Mat-Hvid 9W 2700K
371 kr
+ 39 kr fragt
Total: 410 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Junistar Soft 9W LED indbygningsspot, 2700K
399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG Junistar Soft indbygningsspot 9W LED 2700K
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG Junistar Soft 9W LED indbygningsspot, 2700K
469 kr
+ 39 kr fragt
Total: 508 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Downlight Junistar Soft LED, 9W, 2700K, hvid SG Armaturen
540 kr
+ 39 kr fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
JUNISTAR SOFT 9W LED 2700K MATHVID
613 kr
+ 78 kr fragt
Total: 691 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Junistar Soft 9W Led 2700K Mathvid
615 kr
+ 64 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG Junistar Soft indbygningsspot 9W LED, 2700K
656 kr
+ 39 kr fragt
Total: 695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.6%

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Loftslampebeslag