SG Enøk 10W LED plafond med sensor

Bedste pris
Stabil pris
985kr
1.225 krSPAR 20%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

SG Enøk 10W LED plafond med sensor er en rund lampe i hvid, der kan monteres på væg eller loft. Armaturet er udført i aluminium med UV-stabil polycarbonat afskærmning og leveres med trådløs sensor. Den er godkendt til fælles adgangsveje som trappeopgange og kældre og er let at montere.

SG Enøk 10W LED plafond med sensor koster lige nu 985 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 985 kr (09. maj 2026) og 985 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 985 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen Enøk LED Mat-Hvid 10W 3000K Sensor Wireless
985 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.024 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Enøk Led Hv 10W Sensor Wireless 3000K
1.176 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Enøk 10W LED plafond med wireless sensor, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG Enøk trådløs plafond med sensor
1.215 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG Enøk plafond wireless med sensor 10W LED i hvid
1.225 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen