SG Armaturen Zip Tube Micro

SG Armaturen Zip Tube Micro skinnespot er en elegant belysningsløsning til dit hjem. Den har en minimalistisk design og avanceret DimToWarm teknologi, som giver en varm og indbydende lysstemning. Den er fremstillet i pulverlakeret sort aluminium og passer perfekt til SG Zip 230V 1-faset strømskinner.

SG Armaturen Zip Tube Micro koster lige nu 517 kr. En stigning på 43,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 360 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 360 kr (04. juli 2026) og 522 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 517 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SG Armaturen Zip tube micro sort dimtowarm
517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Zip Tube Micro Sort Dtw
643 kr
+ 64 kr fragt
Total: 707 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
665 kr
+ 39 kr fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
669 kr
+ 39 kr fragt
Total: 708 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
SG Zip Tube Micro 1F skinnespot, justerbar hvid, sort
679 kr
+ 39 kr fragt
Total: 718 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Zip Tube Micro 230V LED 7W DimToWarm sort
717 kr
+ 39 kr fragt
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sg Armaturen
Kategori: Lampeskinner beslag