SEVERIN PG 8575 Serico

3.9 (24 anmeldelser)

SEVERIN PG 8575 Serico pizzaovn lader dig nyde autentiske pizzaer derhjemme. Med en temperatur op til 400°C og medfølgende pizzasten opnår du en perfekt sprød skorpe. Den har et digitalt display og flere forudindstillinger for let betjening. Oplev alsidigheden ved at kunne lave både pizza og grille kød med støbejernsplade.

SEVERIN PG 8575 Serico koster lige nu 1.981 kr. En stigning på 4,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.900 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.900 kr (28. maj 2026) og 2.319 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.981 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SEVERIN PG 8575 SERICO pizza oven black
1.981 kr
+ fri fragt
Total: 1.981 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
SEVERIN PG 8575 SERICO Pizza ovn 2kW Sort
2.319 kr
+ fri fragt
Total: 2.319 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Severin Pizzaugn PG 8575 Serico
2.366 kr
Total: 2.366 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Pizzaovn PG 8575 Serico
2.689 kr
Total: 2.689 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.0%

Specifikationer

Mærke: Severin
Kategori: Pizzaovne