Servodan Tytan-T Gruppeafbryder 3P+N

Servodan Tytan-T gruppeafbryder tilbyder en effektiv løsning med indbyggede sikringsskuffer og blinkmelder for hurtig fejlvisning. Termoafbryderen sikrer optimal sikkerhed ved overtemperatur. Kompakt design på kun 72 mm gør den nem at integrere i diverse installationsmiljøer.

Servodan Tytan-T Gruppeafbryder 3P+N koster lige nu 520 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 457 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 457 kr (06. juni 2026) og 520 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 520 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Gruppeafbryder Tytan T 3P+N
520 kr
+ 78 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Gruppeafbryder Tytan T 2-63A 3P+N
560 kr
+ 39 kr fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
GRUPPEAFB. TYTAN T 3P+N
566 kr
+ 49 kr fragt
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Tytan-T gruppeafbryder 3P+0, 63A
569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Gruppeafb. Tytan T 3P+N
602 kr
+ 64 kr fragt
Total: 666 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan Tytan-T gruppeafbryder
629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko TYTAN T Gruppeafbryder 2-63A 3P+N, 61-024
695 kr
+ 79 kr fragt
Total: 774 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.2%

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Hjem og have