Servodan PIR sensor 44-045

Servodan PIR sensor 44-045 er en trådløs bevægelsessensor i hvid, der kan bruges til lysstyring og sikkerhed. Sensoren har en trådløs rækkevidde på op til 200 meter og kan monteres i op til 4 meters højde. Den fungerer ved en tilslutningsspænding på 5V DC og har et effektforbrug på 25W. Sensoren er IP20-klassificeret og kan anvendes i temperaturer fra 0°C til +45°C.

Servodan PIR sensor 44-045 koster lige nu 729 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 727 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 727 kr (18. juni 2026) og 746 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 729 kr hos LavprisEl.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan PIR sensor, Trådløs, 44-045, Hvid
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Foto Gong Trdls PIR sensor
757 kr
+ 39 kr fragt
Total: 796 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan PIR sensor, Trådløs, 44-045, Hvid
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan trådløs PIR sensor til Foto Gong
769 kr
+ 39 kr fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Niko PIR Sensor Trådløs Bevægelsessensor Max 4 m IP20
779 kr
+ 64 kr fragt
Total: 843 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan PIR sensor til Foto Gong, Trådløs, 44-045, Hvid
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Løs trådløs sensor til Servodan foto gong
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Foto Gong PIR Sensor Trådløs 44-041
1.122 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.171 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Hjem og have