Servodan Minilux PIR 360

Servodan Minilux PIR 360 bevægelsessensor sikrer automatisk tænd/sluk af lys i dit hjem eller kontor. Med en detekteringsvinkel på 360° og rækkevidde op til 140 m², opfanger sensoren selv de mindste bevægelser. Ideel til indendørs lys- og ventilationsstyring, der forbedrer både komfort og energiforbrug.

Servodan Minilux PIR 360 koster lige nu 525 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 520 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 520 kr (16. april 2026) og 525 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 525 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Servodan Minilux bevgelsessensor PIR
525 kr
+ 39 kr fragt
Total: 564 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Servodan Bevægelsessensor, 41-300, 360°, Hvid
529 kr
+ 39 kr fragt
Total: 568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Servodan Bevægelsessensor, 41-300, 360°, Hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Servodan tilstedeværelsessensor PIR 360° 230V i hvid
559 kr
+ 39 kr fragt
Total: 598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Tilstedværelsessensor Pir-A
598 kr
+ 78 kr fragt
Total: 676 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Servodan PIR 360° sensor
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sensor Minilux Pir360 Standard
607 kr
+ 64 kr fragt
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Servodan Bevægelsessensor, 41-300, 360°, Hvid
609 kr
+ 39 kr fragt
Total: 648 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Niko-Servodan Sensor pir-a 360GR STANDARD
681 kr
+ 39 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Niko Tilstedeværelsessensor 360gr. loftsmontage, 230 V AC 41-300
728 kr
+ 79 kr fragt
Total: 807 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
EL-NETSALG favicon
EL-NETSALG
Servolux PIR bevægelsessensor 41-300
781 kr
+ 49 kr fragt
Total: 830 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Niko
Kategori: Bevægelsessensorer